ajoorlo

درباره گروه راه اندازی و توسعه آجورلو
سلام دوستان فلسفه راه اندازی سایت آجورلو کمک به علاقه مندان به شغل فست فودو رستوران در مدیریت این شغل هست درواقع این مسئله یکی از نیاز های کشور ما می باشد چون در ایران هیچ سایت دیگری وجود ندارد که در این مورد اطلاعاتی را به علاقمندان بدهد و آنهایی هم که وجود دارند به صورت حضوری است و آن هم با هزینه های بسیار بالا و زیاد و اگر هم شما روزی این کار را انجام دهید وابسته آنها می شوید و خودتان به صورت علمی این کار را یاد نمی گیرید .

طبیعی است که اگر شما بخواهید در این کار به سود برسید و آن را به صورت حرفه ای بیاموزید باید خودتان رمز و راز این کار را یاد بگیرید و در پیچ و خم های زیاد موجود در این کار از آنها استفاده کنید.

نکته دیگری که باید در این قسمت به شما دوستان ارائه کنم این است که تمامی مطالب و آموزش های این سایت مطعلق به خود ما می باشد و به طوری از درون تجربه های واقعی ما در طول مدت 5 ساله مدیریت و اداره رستوران و فست فود بوده و توصیه هایی که در سایت آمده انجام گرفته و از نظر بازدهی مورد قبول بوده و در واقع به صورت نظریه و حدس و گمان نمی باشد.

همچنین گروه آجورلو فعالیت سایت خود را برای بالا بردن سطح آگاهی هم میهنان عزیز در مورد این شغل از شهریور سال 1395 شروع نموده و در این مدت کوتاه موفق به کسب نتایج خوبی گردیده و مورد استقبال هم میهنان و دوست داران فست فود و رستوران قرار گرفته است.